oto kurtarıcı desteği

Oto kurtarıcı  İstanbul Anadolu yakasında bulunan hizmetini 7 gün 24 saat devam etmektedir. Her hangi bir seyahat esnasında başımıza ne tür bir olumsuzluk geleceğini bilemediğimiz gibi böyle zamanlarda kime güvenebileceğimizi de bilemeyebiliyoruz. Bu ve bunun gibi durumlarda aracınızı gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz oto çekici hizmeti sadece aracınızı değil sizlerinde güvenliğini sağlayarak güvenilir hizmet sunmaktadır. En zor zamanlarınızda uzman kadromuzdan yararlanabilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan oto kurtarma servisimiz ile kaza anınızda en kısa sürede yanınızda olacağımızın garantisini veriyor olmaktan gurur duyuyoruz. Sadece kaza yaptığınızda değil aracınız arızalandığı da 7/24 gece gündüz demeden aracınızı kaza mahallinden alıp  isterseniz en yakın isterseniz aracınızın servisine güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Oto kurtarma hizmetimiz Anadolu yakasının tüm sokaklarında güvenle hizmet verilmektedir.

Teknik Bilgiye Sahip Oto Kurtarıcı Firması

Aracınız tüm kontrollerini düzenli olarak yaptırmış olsak bile yollarda karşılaşabileceğimiz pek çok olumsuzluklar olabiliyor. İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu şehirlerde pek çok olumsuzlukla karşılaşabiliyoruz.  Aracımızın mekanik arızası , Elektrik arızası  ve motor arızası gibi durumlarda bulunduğunuz mevkide anında oto kurtarıcı servisine başvurarak aracınızı özel servislerine alarak onarımı yapılmaktadır. Onarma işlemlerinde kullandığımız tüm malzemelerimiz aracınızın uzun mesafelerde hiçbir sorun oluşmadan güvenli ve kaliteli bir şekilde sizleri taşımaktadır.

Oto Kurtarma Ücretleri Ne kadar ?

Korkmayın ! Cebinizin dostuyuz ! Oto kurtarıcı sektöründe ücretler farklı semtlerden çağrıldığı zaman yüksek olacaktır size en yakın oto kurtarma firmasını çağırdığınızda fiyat aradaki mesafe kadar küçük olacaktır. Böyle zamanlarınızda bizler ile iletişime geçerek fiyat ve hizmet almaktan kaçınmayın. Whatsapp konumunuzu gönderdiğiniz takdirde yapacağımız lokasyon hesaplamaların’dan sonra  sizlere en uygun hizmeti hızla vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Oto Kurtarıcı Konusunda Başarılı Adres

Yaşam alanlarımızın içerisinde sürekli olarak kullanmış olduğumuz arabalarımızda bazen ansızın birçok sorun nüksetmektedir. Yaşadığımız bu sorunlara ise kısa bir süre içerisinde çözümler üretmek her zaman için bizlerin yararına olacaktır. İstemsizce dahil olduğumuz kazada yada aniden yaşadığımız sorunlara oto çekici sistemi ile başarılı çözümler ürete bilmekteyiz. Bu sistem sayesinde araçlarımız da ortaya çıkan her sorun başarılı bir şekilde çözümlenmektedir.

Hayatınızın her alanında yaşayabileceğiniz araç sorunlarına sizlerde web  sitesi sayesinde kolaylıkla çözüm üretebilirsiniz. Kendini geliştiren site yapısı ile dilediğiniz her yerden erişim imkanı sunmaktadır. Bu sayede de nerede olursanız olun sizlere en doğru hizmeti kısa bir süre içerisinde sunmaktadır. Yapmanız gereken sadece sorun anında siteye erişim sağlamak geriye kalan hizmeti başarılı bir şekilde alabileceksiniz.

Yol yardım hizmetini sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde ulaşması için aracınızın türünün (otobüs, minibüs vs) bize bildirilmesi gerekmektedir. Telefon üzerinden gerekli bilgiler alındıktan sonra sıra adresinizi tam olarak bildirmeniz  geliyor. Bulunduğunuz yerin adresini her zaman biliyor olmamız mümkün olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda akıllı telefonlarımızdan bir konum göndermeniz yeterli olacaktır.  Ekibimiz olay yerine ulaştıklarında çevrede oluşabilecek olası sorunları önlemek için olay yerinde gerekli önlemleri almaktadır. Gerekli önlemler alındıktan sonra anlaşmalı olduğunuz sigorta şirketine ücretsiz olarak taşınmaktadır. Aracınız taşındıktan sonra sizden sadece ‘olay yerinden  istediğimiz yere sorunsuz bir şekilde ulaşımım sağlandı’ diyerek isim soy isim imza alınması yeterlidir. Ekibimizden fatura istediğiniz taktirde oluşabilecek bir sorun karşısında hak talep etme hakkınız olacaktır

Tecrübeli Oto Kurtarıcı Firmamız

Yılların bize verdiği tecrübe ile aracınızın sorunu kısa süre içinde çözülmekle birlikte en uygun fiyatlarda da sizlere yardımcı olmaktadır. Kış aylarına özel kampanyalarla alanında profesyonelleşmiş ekip arkadaşlarımızın sizlere sunacağı paketlerle en uygun hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Yol yardım ekiplerimiz’den istediğiniz ve merak ettiğiniz konularda danışmak ve hizmet paketi satın almak için dahili numaramız’dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Birbirinden farklı nedenlerle ortaya çıkabilecek tüm ihtiyaçlarınızdan geçmiş yılların bize verdiği deneyim ile her zaman en iyi şekilde yararlamak için mutlaka numaralarımızı telefon rehberine kaydediniz. Yol yardım, Oto çekici ve Araç kurtarma ile ilgili bilgi ve sorularınıza cevap bulmak için müşteri hizmetlerimizden 7 gün 24 saat destek alabilir yada web sitemiz yardım talebinde bulunabilirsiniz.. Sizlere en iyi ve sizlerin ihtiyacınıza uygun çeşitli seçenekler sunarak sizlere destek olacaklarından emin olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş

Comment (1)

  • Kamil Yanıtla

    Çok güzel bir paylaşım olmuş öneri yaptığınız siteyi inceleme yaptığımda gayet başarılı ve bilgilendirici makaleler okudum. Çok teşekkür ederim. Faydalı bilgiler öğrenmek için sitenizi takipte kalıyorum.

    9:47 pm içinde Şubat 3, 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara