maltepe kurtarıcı

Öncelikle herkese iyi yolculuklar diliyor ve güveneceğiniz maltepe kurtarıcı firması olarak yollarda yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta yanınızda olacağımızı hatırlatmak istiyoruz.

 maltepe kurtarıcı

İstanbul’un herhangi bir yerinde başa gelen trafik kazası, motor arızası, aracın yakıtının bitmesi ve hatta araçta anahtar unutup kullanamama gibi durumlarda  firma olarak bizi hemen arayabilirsiniz. 7/24 hizmetinizdeyiz. Bildiriminiz bize ulaştığı anda size en yakın oto çekici aracımız yola çıkacaktır. Telefon ve diğer iletişim bilgilerimiz kendi internet sitemizde kolayca bulunabilir. Ayrıca sitemizin formatı da size yardımcı olabilir, örneğin konum atmanız size ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Maltepe Oto Kurtarıcı Telefonu

Arabalarımız artık hayatımızın ve uygarlığımızın ayrılmaz parçaları oldular. Ama çalışan bütün makinelerde olduğu gibi bozulma riskleri her an var. Bu risk seyir halindeyken oluştuğu zaman çok sıkıcı durumlara yol açabilir. Örneğin trafik akışının yoğun olduğu yerlerde yaşanan araç arızası bir anda büyük bir trafik sıkışıklığına neden olabilir. Bu gibi kartal çekici ve durumlarda hemen bizi arayın, hareketsiz kalan aracı hemen çekelim, hayat normale dönsün. maltepe oto kurtarıcı işte bu işe yarar.

Maltepe Kurtarıcı Firması

Ya da yakıt almak için istasyonda durdunuz, araçtan indiniz ve kapıyı kapadınız. Anahtar içerde kaldı. Bu talihsiz durumda aracınızı istediğiniz yere biz çekebiliriz. Hatta değişik bir örnektir ama teknenizi bir yerden başka bir yere götürmek istediğiniz zaman da maltepe kurtarıcı olarak bizi arayabilirsiniz.

 

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara