kartal çekici

Genel anlamda kartal çekici olarak geçen araçlar trafikte yaşanan aksaklıklarda çağrılan güçlü araçlardır.

 Örneğin kayar kasa çekici, sabit kasalı çekici ve ahtapot çekici şeklinde sınıflanan bu araçlar çekilecek aracın özelliklerine göre kullanılan ve  yapan taşıtlardır. Sayılan bu araçlardan bazıları hidrolik sistemle çalışır ve arabayı tümüyle kaldırabilirler. Kasa sistemleri çalışma durumuna göre farklılık gösterir.

Kartal Çekici Telefonu

 Bu konuda bilgi vermeye çalışırken araç çekicilerini yol yardımcısı olarak düşünün fakat trafiğin sürekli aktığı yerlerde trafik kurallarına uyulmadığı zaman da aracınızın çekileceğini biliyorsunuz. Bu gibi bir durumda oto çekicileri size yardımcı olarak görülmez, aksine kızarsınız. Ama siz de neden trafik kurallarına, özellikle park etme kurallarına uymuyorsunuz? Biliyorsunuz ki park yasağı olan yerlere bırakılmış araçlar trafik ekiplerince Kartal oto Çekici çağrılarak kaldırılıyor. Yaya kaldırımları, toplu taşıma araçlarının durakları, köprü girişleri, kamu binalarının bilhassa okul girişleri ve hastane önleri, kavşaklar kesinlikle araçların park etmesine yasak alanlardır. Bu konuda bütün sürücülerimizden daha dikkatli olmalarını talep etmekteyiz. Aksi takdirde kızsanız bile bir Kartal Çekici ile karşılaşacaksınız demektir. Lütfen park ihlali yapmayınız.

Kartal Oto Çekici Desteği

Bu gibi kural ihlali dışında eğer bir yol yardımına, bir kartal çekici hizmetine ihtiyacınız varsa İstanbul’un herhangi bir yerinden  oto çekici 7/24 bizi hemen arayabilirsiniz. Telefonumuza ek olarak internet adresi ulaşım bilgilerimiz içindedir.

  

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara