atasehir-cekici

İstanbul trafiğinde Seyahat esnasında Başınıza birçok olumsuzluklar gelebilmektedir. Aracınız ile yaptığınız bir kazada Meydana gelen hasar nedeniyle Ataşehir çekici ekibi ile iletişime geçip  yol yardım isteyebilirsiniz. İstanbul’un yoğun trafiğinde bu tür problemler ile karşılaştığınızda sizlere en yakın olan Bostancı oto çekici ekibinden haftanın 7 24 günü Yol Yardım hizmeti için arayabilirsiniz .Sadece kazaya karşılaştığınız durumlarında değil Aracınız ile yolda kalma durumlarda, araç arızalarında bostancı çekici ekibini arayıp konu hakkında yardım edebilirsiniz. Aracınızı  çekme yaptığınızda Eğer sigortası  aracılığı ile geldiyse Yol Yardım konusunda sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. ilgili  ücreti sigorta firmasından karşılamaktayız.

Aşağıdaki durumlarda bizlerle iletişime geçip yardım alabilirsiniz

  • Araç kazasına karşılaştığında
  • Araç arızalarında Aracınızın Marş almaması durumları  (Buji başlarına oksitlenmesi durumlarda araç marş almayacaktır.)
  • Aracınızın yakıtı bittiğinde

 

Yukarıdaki belirtilen durumlar dahilinde ve bunun gibi birçok sebep ile Ataşehir çekici olduğunda Bizler ile iletişime geçip en uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Ataşehir çekici işleyen süreçler;

Bizler ile iletişime geçtiğinizde bulunduğumuz konumu tam olarak belirtmeniz gerekir. Konumdan tam olarak emin olunmadıysa whatshap Üzerinden bizlere konum göndermeniz Daha kısa sürede sizlere ulaşım sağlamaktayız .Sigorta firması tarafından gönderildiysek  sizlerden hiçbir ücret talep edilmemektedir. çekme işlemi yapıldığında sadece adınıza fatura kesilmektedir.  Eğer bizlere sitemiz üzerinden iletişime geçip aradıysanız  adınıza Ataşehir çekici firması adınıza fatura kesmektedir. Kesilen bu fatura ile  yol yardımı aşamasında  bir problem olduğunda fatura ile hak talep edebilirsiniz. Çekme işlemi yapılmadan önce aracın önüne ve arkasına  uyarcı levhalar  koymaktayız.  Bu işlemi yaptığımızda olası bir kazanın önüne geçmiş oluyoruz. Sizlerin anlaştığı oto tamiri   yapan bir firma var ise sizlerin belirttiği  oto servis dükkanına çekmekteyiz. Anlaştığınız bir oto servis dükkanı yok ise bizlerin sürekli olarak çalıştığı  güvendiğimiz firmalara götürmekteyiz.

 

Ataşehir Çekici Bölgesinde Önceliğimiz müşterilerimiz;

Müşteri memnuniyeti adına ataşehir çekici Ekibi yola çıktıktan  her 10 dakikadan bir sizleri arayıp konumu belirtmeliyiz Ortalama bir süreç verip o süreç içerisinde olay yerinde bulunmaktayız. Ataşehir  bölgesinin Neresinde olursanız olun Ataşehir yol yardım  ekibimiz sizlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara