İstanbul trafiği çekilmez olabilir. Anadolu oto çekici ile aracınız güvenle çekilir. İstanbul’da ulaşım oldukça zordur. Aracınız güvenle çekilmesi ve ulaştırılma hizmetiyle karşınızdayız.

Araba çekicileri ile hemen hemen herkes karşılaşmıştır. Bazen yanlış park bazen aracınız bozulması bazense tatsız kazalar. Kaza nedeniyle karşılaşmak istemeyiz. Bazen mecbur kalabiliyoruz.

Aracınız kesinlikle herkes için çok değerlidir. Kimse aracının başına bir şey gelsin istemez. Bazen araçlarımız bize tatsız sürpriz yapabilir. İşte bu durumlarda Anadolu yakası oto kurtarma ile rahatlıkla çözülebilir.

Anadolu Yakası Oto Kurtarma Hizmeti

Yol yardım hizmetidir. Tatsız bir durum ile karşılaştığınız zaman size ulaşarak çeşitli imkanlar sunarak yol yardımı yapar.  Araç yardımı almanızın en büyük yararı seyahat halinde iken herhangi bir yardım durumunda olmanız halinde karşınıza çıkar. En kısa süre de sizi yol yardımı gönderir. Sizden konum alarak gelebilecek en kısa sürede size gelir ve aracınızı çeker. Aracın arza durumuna göre kaldırma ve taşıma şekilleri ile aracınızı güvenle ulaştırır. İnsan gücünün yapamayacağı işlemleri güvenle yapar. Çekicinin dayanaklığı sayesinde kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirir. Ortalama bir çekici 3 tona kadar ağırlık taşıyabilir. Siz gene de araç modelini ve arizasını bildirin. Bu sayede arizaya ve araca uygun çekici gelir.

Oto Kurtarma Hizmetleri Nelerdir?

Yolda kalan aracınızın güvenle çekilmesini ve ulaştırılmasını sağlar. Araç modelini ve arizasına göre çekim işlemi yaparak aracınız zarar görmesini engeller. Herkes arabasını sever, ariza durumunda olsa bile daha az hasar almasını ister işte bu yüzden bir oto kurtarma servisiyle anlaşma yapmanızda fayda vardır. Bu sayede güvenilir ellere arabanızı emanet edebilirsiniz. Ayrıca bazı oto kurma şirketleri tekne ve yatta taşımaktadır. Anlaşma şartlarına göre ücretsiz ambulans veren firmalar da vardır. Müşteri çekmek adına yapılan bu işlemler müşterinin güvenini kazanmak kadar önemlidir. Çekim işlemi sırasında aracınıza hiçbir zarar gelmeyeceği temin eder. Aracını güvenilir ellerde olduğu bilerek rahat edebilirsiniz.

Kimse yolda kalmak ya da kaza yapmak istemez. Lakin İstanbul trafiğinde her şey olabilir. Bu gibi durumlarda kendinizi güvence altına almanız lazım. Siz iyi bir şoför olabilirsiniz ama ya karşıdaki. Kazaya karışmak insanın canını zaten sıkmışken birde aracın taşınma işlemleriyle uğraşmak istemezsiniz.

Anadolu yakası oto kurtarıcı Çekim işlemi

Anadolu yakası ota kurtarıcı 7/24 hizmet vermektedir. Size en hızlı ve sınırsız bir hizmet vermek için genellikle oto kurtarıcıları 7/24 açıktır. Trafikte ne olacağı belli olmaz.

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara